PressReader HotSpot

PressReader HotSpot

Partneři společnosti PressReader nyní sponzorují přístup ke službě na mnoha místech po celé zeměkouli. Díky jejich velkorysosti je možné kdekoliv, kde je dostupný PressReader HotSpot se ke službě přihlásit a číst si a stahovat svoje oblíbené noviny a časopisy zdarma.

Najděte hotSpot

Pro nalezení nejbližšího PR HotSpotu, si otevřete stránku https://www.pressreader.com/hotspot/map.

Na mapě se vám ukáže vaše současná poloha blikající modrou tečkou PressReader HotSpot a nejbližší PR HotSpoty značkou PressReader HotSpot. Na mapě se také zobrazí seznam nalezených lokalit.

PressReader HotSpot

Typy hotspotů

PR HotSpot značky se odlišují barvou, která určuje rozsah dostupné služby.

 PressReader HotSpot Public Plně sponzorovaný přístup pro všechny návštěvníky.
 PressReader HotSpot Restricted Pro přístup ke službě je třeba se přihlásit. Může být např. kde wifi je určena pro zvláštní hotelové hosty nebo účastníky konferencí.
 PressReader HotSpot Off Sponsorovaný přístup je nedostupný.

Zobrazení podrobností

Kliknutím na značku PR HotSpotu v mapě vyskočí okno se jménem, adresou a popisem sponzorovaného přístupu. Objeví se i vzdálenost místa od vaší současné polohy.

PressReader HotSpot

Kliknutím na „More HotSpots“ se zobrazí seznam dalších PR HotSpots v blízkosti.

Jste na novém místě a potřebujete pomoc s navigací k PR HotSpots? Klikněte na označení vzdálenosti a zobrazí se mapa s návrhem trasy od vaší lokace k tomuto PR HotSpotu. Tato funkčnosti využívá GPS vašeho zařízení a usnadní vám cestu.

PressReader HotSpot

Jak se připojit?

Když přijdete do sponzorovaného PR HotSpots, přihlásíte se k WiFi otevřete aplikaci PressReader, a nebo webovou stránku. Objeví se vyskakovací okno, která potvrdí váš přístup. V levém rohu obrazovky uvidíte ikonu PressReader HotSpot - malý zelený šálek kávy. Nyní tedy budete mít možnost přístup k plnému obsahu a funkčnosti služby.

Některé PR HotSpots nabízí Radiant Access, tato možnost vám umožní využívat službu PressReader i mimo síť WiFi. V závislosti na nastavení poskytovatele PR HotSpots budete tak mít možnost přístupu ke službě i mimo dosah WiFi poskytovatele sponzorovaného přístupu. Doba po kterou bude přístup funkční se zobrazí na uvítací obrazovce PR HotsSpots.

Jen upozorňujeme, že pokud není mobilní zařízení připojené k WiFi, tak služba PressReader využívá pro připojení mobilní data, která jsou vašim poskytovatelem mobilních služeb účtována v závislosti na vašem tarifu.

PressReader HotSpot