Práce s tituly

Práce s tituly

PressReader umožňuje rychlý a snadný výběr novinového titulu či časopisu.

Proklik do titulu

  1. Na konci každého článku v Home Feed se zobrazí úvodní stránka titulu, odkud je článek vybrán. Kliknutím na tuto titulní stránku se dostanete přímo do příslušného vydání příslušného titulu.
  2. Nad titulem článku se zobrazí logo příslušného titulu, i takto kliknutím na toto logo je možné se dostat přímo do příslušného vydání.

Práce s tituly

Označení oblíbených titulů

Pokud vás nějaký titul zaujal a chcete se k němu vrátit nebo ho sledovat i v dalším vydání, je možné si ho zařadit do oblíbených titulů pro pozdější čtení. Otevřete si publikaci a klikněte na srdce v pravém horním rohu (po kliknutí srdce zezelená).

Práce s tituly

Srdce se zobrazí vpravo v aplikaci na mobilním zařízení na PC se možnost objeví vlevo.

Práce s tituly

Odstranění publikace z oblíbených provedeme opětovným klikem na srdce. Toto se ze zelené barvy stane šedým a publikaci tak odstraníme z oblíbených.

Rychlý přístup k oblíbeným publikacím

V oblíbených publikacích vždy najdete poslední vydání vámi zvoleného vybraného titulu.

Práce s tituly

Otevření starších vydání

Přístup ke starším vydání je jednoduchý.

Práce s tituly

Jednoduše klikněte na šipku vedle datumu vydání a rozbalí se vám možnost vybrat starší vydání tohoto titulu. Dny kdy jsou dostupná vydání jsou označena tučným písmem. Klikněte na vybrané datum a zobrazí se vám titul z tohoto dne.

Práce s tituly

Synchronizace s mobilním zařízením

Když přistupujete k PressReaderu přes vaše mobilní zařízení, aplikace automaticky synchronizuje váš profil v aplikaci a to včetně preferencí. Tedy aktualizuje se seznam My publication a také seznam Recently Read.

Více o aplikaci

Práce s tituly